Pojištění spoluúčasti u havarijního pojištění vozidel

logo produkt coin smallCOIN   

Sjednávání COIN je od 1. 2. 2014 dočasně pozastaveno z důvodu úpravy podmínek pojištění. O spuštění sjednávání vás budeme informovat zde.

Máte uzavřené havarijní pojištění? Získejte zpět sjednanou spoluúčast!

COIN je krytí finančních ztrát z havarijního pojištění vozidel, resp. ze sjednané spoluúčasti k havarijnímu pojištění u vozidel s hmotností do 3,5 tuny.

Když zaviníte nehodu, vozidlo vám zničí spadlý strom nebo kroupy, stane se cílem vandalismu nebo je vám vozidlo ukradeno, dostanete od pojišťovny plnění, které bude snížené o sjednanou spoluúčast

Pokud jste se rozhodli pro nižší spoluúčast, budete platit vysoké roční pojistné.

Rozdíl v platbě pojistného může být při zvolení různé výše spoluúčasti výrazný a může činit několik tisíc korun ročně.

coin v akci

Vyzkoušejte COIN

Pojištění COIN můžete sjednat k vaší stávající uzavřené smlouvě pro havarijního pojištění. 

Sazby pojištění začínají na 639,- Kč za rok.

Ročně zaplatíte méně a v případě živelní události, vandalismu, havárie či odcizení vašeho auta vám vrátíme vámi sjednanou spoluúčast v plné výši, a to až do výše 180.000,– Kč.

Při volbě 10% spoluúčasti zaplatíte  cca o 6 – 12 % nižší roční pojistné než v případě spoluúčasti 5%. Při spoluúčasti nižší než 5 % je rozdíl v ceně ročního pojistného vyšší až o 28 %.

Od 25. 11. 2011 lze sjednat pojištění spoluúčasti COIN i na vozidla, která jsou používána na základě pracovní smlouvy nebo smlouvy o dílo, kde není pojištěný v projektu COIN totožný s pojistníkem na havarijní smlouvě, tzn. i na služební vozy.

Pojištění vzniká okamžikem připsání platby pojistného na účet RANSOME@WHITTAKER INSURANCE s.r.o. dle dispozic, které obdržíte do Vašeho emailu po sjednání pojištění. Nic nemusíte podepisovat, vše probíhá elektronickou cestou, včetně likvidace nároků z pojistné události. Pojistné je jednorázové na jeden pojistný rok nebo do první škody. poté se automaticky obnovuje.

Výslovně se pojištění v rámci tohoto projektu nevztahuje na škody vzniklé odcizením části vozidla nebo jeho výbavy, např. ukradená kola, disky, zrcátka, výbava, apod..

Generálním partnerem zajištění (pojištění) projektu COIN je Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., člen Vienna Insurance Group.

NOVINKA PRO MAJITELE VOZIDEL ZNAČKY KIA
KIA.COIN - nový klon aplikace ve spolupráci s KIA MOTORS CZECH se speciálními sazbami 

Pokud jste majitelem nebo uživatelem vozidla značky KIA, navštivte tyto naše stránky. 

 

 

  banner_coin

   

   

   


  RANSOME@WHITTAKER INSURANCE s.r.o. je řádně registrovaným pojišťovacím makléřem u ČNB pod číslem 102418PM.

  RWBASE® a RANSOME@WHITTAKER® jsou registrované ochranné známky společnosti RANSOME@WHITTA­KER s.r.o.

  Komentáře k tomuto článku 

  K tomuto článku ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první